VENTILĀCIJAS IEKĀRTAS VEIKALSUZSTĀDĪŠANA SERVISS RĪGA | LATVIJA

Ventilācijas sistēma ir sistēma, kas kontrolē iekštelpu gaisa apmaiņu ar ārējo gaisu. Šī apmaiņa notiek, izmantojot piespiedu ventilācijas kanālus, kas savienoti ar iekšpusi ar izplūdes ierīcēm, lai noņemtu novecojušo gaisu un difuzorus, kuru uzdevums ir pievadīt jaunu gaisu.

Kontrolējamā mehāniskā ventilācija ir sistēma nepārtrauktai gaisa apmaiņai un attīrīšanai slēgtā telpā, neatkarīgi no tā, vai tā ir māja, birojs, veikals vai jebkura publiska ēka.

Vadāmā mehāniskā ventilācijas sistēma ļauj kontrolēt gaisa apmaiņu ēkā, neatverot logus un izvairīties no nevajadzīgas gaisa apmaiņas, pateicoties siltummainim, kas ļauj atgūt enerģiju, kas citādi tiek izplatīta ārpusē.

Iekārtas var būt punktveida ar uzstādīšanu pie sienas vai centralizētas, ar kanāliem un vadiem un/vai ar nosūces gaisa kanāliem telpās.

Vadāmā mehāniskā ventilācijas sistēma ļauj kontrolēt gaisa apmaiņu telpās, izvairoties no liekiem siltuma zudumiem.

Mūsu interneta veikals Rīgā piedāvā preces gan privātai, gan komerciālai lietošanai.

Kontrolēta mehāniskā ventilācijas sistēma parasti sastāv no diviem ventilatoriem, kuru funkcija ir gaisa pārvietošana telpā un ārā no tās. Nosūces gaisā esošā enerģija tiek pārnesta uz pieplūdes gaisu, nepārtrauktā ciklā, kas garantē nepārtrauktu tīra gaisa klātbūtni telpās. Šis mehānisms ievērojami samazina enerģijas patēriņu un tajā pašā laikā, pateicoties pastāvīgajai gaisa maiņai, attīra sadzīves gaisu no piesārņotājiem un pārmērīga mitruma. Kontrolētām mehāniskajām ventilācijas sistēmām ir komandas, lai kontrolētu un regulētu ventilatorus.

Pastāv virkne dažādu ventilācijas sistēmu veidu, taču princips ir vienāds: no iekšpuses izplūstošais gaiss tiek izvadīts ārā, bet no ārpuses nākošais gaiss, kas piesātināts ar skābekli, tiek padots uz telpu iekšpusi. Tāpēc gaisa maiņa, ko parasti panāk, atverot logus, ir pilnībā automātiska un nepārtraukta.

Novecojušais gaiss tiek izvadīts no visvairāk piesārņotajām vietām, piemēram, vannas istabām un virtuvēm: pirms izvadīšanas ārā tas tiek novadīts uz siltummaini, kur tas uzsilda vai atdzesē no ārpuses paņemto tīro gaisu.

Tīrs svaigs gaiss ieplūst caur difuzoriem, kas uzstādīti dažādās telpās.

Ventilācijas sistēma nodrošina nepārtrauktu gaisa apmaiņu, novērš nepatīkamas smakas, sārņus un pārmērīgu mitrumu, regulē ventilācijas sistēmu atbilstoši cilvēku klātbūtnei ēkā.

Kad ārējais gaiss, kas var saturēt ziedputekšņus, putekļus, smalkas daļiņas un citus bīstamus piesārņotājus, tiek “uztverts” ventilācijas sistēmā, tas tiek filtrēts no piemaisījumiem, tādējādi attīrot to no piesārņotājiem. Tomēr kontrolēta mehāniskā ventilācijas sistēma ne tikai filtrē un attīra svaigo gaisu, kas nāk no ārpuses, lai gan arī tas ir būtisks aspekts.

Nepārtraukta gaisa plūsmu apmaiņa starp iekštelpu un āra vidi ļauj noņemt un neitralizēt bīstamos piesārņotājus, kas citādi paliktu telpās, ja nebūtu regulāras ventilācijas. Atbilstoša izmēra ventilācijas iekārta, kas ir optimāla izmēra attiecībā pret vēdināmo vidi, spēj nodrošināt efektīvu piesārņojošo vielu “attīrīšanu”, t.i., pilda bīstamo vielu izvadīšanas funkciju to rašanās laikā, tādējādi izvairoties no to uzkrāšanās.

Piesārņotāju vidū ir arī mitrums, kas ir galvenais pelējuma, sēnīšu un visu citu nevēlamo bioloģiskās aktivitātes procesu cēlonis.

Ventilācijas sistēmu ierīkošana kļūst arvien nozīmīgāka, jo pareiza ventilācijas sistēma ir neaizstājama telpu sanitārijai un tajās dzīvojošo vai strādājošo cilvēku komfortam. Mūsdienās tas ir labākais veids, kā nodrošināt sistēmu, kas vienlaikus spēj attīrīt gaisu, uzturēt nepieciešamo un nemainīgu iekšējo temperatūru un nodrošināt zemu enerģijas patēriņu, kas ietaupa naudu un uzlabo ēkas energoklasi.

Kontrolētas mehāniskās ventilācijas sistēmas izmantošanai, nevis tikai logu un durvju atvēršanai, ir vairākas priekšrocības:

  • Vienkārša apkope un filtru nomaiņa

Ventilācijas priekšrocības ietver sistēmas un filtru apkopi, kas ir ļoti zema, īpaši centralizētās sistēmās. Turklāt decentralizētajās un centralizētajās dzīvojamo telpu mehāniskās ventilācijas sistēmās ierīces paliek gandrīz neredzamas, jo sākotnēji uz iekšējām un ārējām sienām būs redzami tikai nelieli plastmasas paneļi, otrkārt būs redzamas tikai ventilācijas atveres. Iekārtas ir paredzētas diskrētam, videi draudzīgam komfortam un iekārtām, kas darbojas īpaši klusi un var garantēt, ka netiek radīts ārējs troksnis.

  • Labsajūtas faktors
  • Gaisa kvalitāte un mitrums

Ventilācijas sistēmas priekšrocības ietver arī gaisa attīrīšanu, jo tā palīdz samazināt vīrusu, baktēriju un citu piesārņotāju koncentrāciju vidē. Ventilācijas sistēmas, kas aprīkotas ar ļoti efektīvu filtrēšanas mehānismu, spēj aizturēt gan putekšņus, būvniecības un citus netīrumus, gan ļoti bīstamus smalkos putekļus no āra gaisa. Līdz ar to tas ir īpaši noderīgs, lai mazinātu elpošanas problēmas un tā dēvētā “slimās ēkas sindroma” simptomus. Ventilācijas sistēma ne tikai ievērojami uzlabo miega kvalitāti naktīs, bet arī samazina mitrumu vidē, kas veicina pelējuma veidošanos un izplatīšanos.

Turklāt agregāti, kas aprīkoti ar “free cooling” funkciju, kas plašā klāstā pieejami mūsu interneta veikalā Rīgā, nodrošina efektīvu telpas dzesēšanu vasaras vakaros arī bez kondicionieru izmantošanas.

  • Paaugstināta energoefektivitāte

Mēs nedrīkstam aizmirst, ka ventilācijas sistēmas uzstādīšana nodrošina ievērojamu enerģijas ietaupījumu, tādējādi samazinot mūsu enerģijas rēķinus. Tam ir arī tieša proporcionāla ietekme uz oglekļa dioksīda emisiju samazināšanu vidē.

Pēdējā laikā enerģijas ietaupījums ir kļuvis par arvien būtiskāku sastāvdaļu ventilācijas sistēmas iegādē un uzstādīšanā, jo tas ļauj būtiski samazināt apkures izmaksas, kas citādi būtu ievērojamas ar ventilāciju, kuras pamatā ir ventilācijas izmantošana caur logu rāmjiem. It īpaši, ja ņem vērā pašreizējās gāzes un elektrības cenas.

Turklāt īpašums saglabās savu tirgus vērtību daudzus gadus, pateicoties enerģijas pārveidei, ko garantē šīs sistēmas uzstādīšana.

Vismodernākās vadāmās mehāniskās ventilācijas sistēmas, piemēram, divplūsmas sistēmas, vienmēr ietver siltuma atgūšanas sistēmu.

Sistēmas sirds ir rekuperators (vai siltummainis). Tas ļauj novecojušam iekštelpu gaisam nodot savu siltumu, lai attīrītu āra gaisu, nesajaucot abas plūsmas.

Svaigais gaiss tiek iepriekš uzsildīts ziemā un atdzesēts vasarā un vienlaikus filtrēts, nodrošinot patiesi veselīgu gaisa apmaiņu.

Novecojušais gaiss tiek izvadīts un svaigs gaiss izplatīts, pateicoties vairāku ventilatoru darbībai un kanālu tīklam.

Šie principi ir būtiski veselības aizsardzībai, jo iekštelpu gaiss vienmēr būs veselīgs un piesātināts ar skābekli. Nepārtraukta un kontrolēta ventilācija uzlabo gaisa kvalitāti un palīdz uzturēt veselīgu vidi ar nemainīgu temperatūru un mitrumu.

Mūsu interneta veikalā Rīgā ir virkne ventilācijas sistēmu, kas aprīkotas ar entalpijas siltummaini, kas spēj atgūt gan jūtīgo, gan latento siltumu (t.i., mitrumā esošo siltumu) no izplūstošā gaisa. Pēc tam šis siltums tiek pārnests uz ienākošo gaisu: aukstais āra gaiss tiek filtrēts un uzsildīts, pirms tiek piegādāts mājā.

Siltuma atgūšanas sistēmu plaši izmanto sabiedriskās ēkās, birojos, veikalos un privātmājās. Iekārtas ir aprīkotas ar vadības un regulēšanas sistēmu.

Mūsu veikals Rīgā, kas pārdod iekārtas ventilācijas sistēmu uzstādīšanai, garantē visu mūsu produkcijas augstu kvalitāti no vadošajiem ražotājiem.

Mūsu sortimentu pārstāv ventilācijas iekārtu ražotāju tirgus līderi. Mūsu katalogā ir tikai pārbaudīts un augstas kvalitātes Mitsubishi Electric aprīkojums.

Mūsu interneta veikalā Rīgā ir ventilācijas iekārtas un citi elementi:

  • Gaisa atveres
  • Gaisa ieplūdes atveres
  • Brezers
  • Padeves un izplūdes bloki
  • Padeves vārsti
  • Patērējamie materiāli un piederumi ventilācijas sistēmai.