VENTILĀCIJAS | KONDICIONIERU | SILTUMSŪKŅU VEIKALSUZSTĀDĪŠANA SERVISS RĪGA | LATVIJA

Informācija par ventilācijas, gaisa kondicionēšanas un siltumsūkņu aprīkojumu Jūsu mājām vai birojam.

Mūsu vietnē Jūs atradīsiet visu nepieciešamo informāciju par darbības principiem, ierīces aprīkojumu, to veidiem un priekšrocībām.

Mūsu uzņēmuma speciālisti sniegs visu nepieciešamo atbalstu, lai izvēlētos nepieciešamo aprīkojumu.

Mums ir vislabākie risinājumi Jūsu mājām vai birojam.

Mūs atšķir padziļinātas zināšanas par inovatīvākajām ventilācijas un gaisa kondicionēšanas tehnoloģijām, īpašu uzmanību pievēršam sistēmas veiktspējai un energoefektivitātei. Pastāvīgi atjauninājumi un mūsu komandas tehniķu apmācība, sniedz jaunāko informāciju, kas nozīmē lielākas garantijas gala klientam, pat pēc-pārdošanas servisa posmā.

Līdz šim esam devuši ieguldījumu visu izmēru un jaudu sistēmu realizācijā gan privātai, gan komerciālai lietošanai.

Mūsu iekārtu klāsts ir vienlīdz piemērots gan privātmājām, gan birojiem.

Viens no faktoriem, kas nosaka ēkas komfortu, ir gaisa kvalitāte, t.i., tā tīrība.

Vidē, kurā atrodas cilvēki, ir tendence uzrādīt gaisa kvalitātes pasliktināšanos: skābekļa procentuālais daudzums samazinās elpošanas dēļ un palielinās oglekļa dioksīda (CO2) procents; palielinās arī mitrums, parādās nepatīkamas smakas. Gaiss kļūst smacīgs, un, kad CO2 koncentrācija pārsniedz 0,07%, gaiss kļūst izsmelts. Šādi apstākļi izraisa koncentrēšanās spējas zudumu, miegainību un galvassāpes. Papildu faktori bez cilvēku klātbūtnes veicina arī iekštelpu gaisa piesārņojumu:

 • benzols, toluols, formaldehīds, skābekli saturoši savienojumi.
 • Sadegšanas gāzes
 • Gaisā suspendētas cietās daļiņas
 • Baktērijas, pelējums un citi organismi
 • bioloģiskie blakusprodukti, ko ražo dzīvnieki un cilvēki
 • Azbests un minerālšķiedras
 • Radons
 • Cigarešu dūmi

Šī iemesla dēļ vienmēr ir obligāti jānodrošina atbilstoša slēgto telpu ventilācija. Ventilācija nodrošina skābekļa iekļūšanu telpā, izvada izplūdes gaisu un līdz ar to arī mitrumu un citus piesārņotājus. Tāpēc gaisa apmaiņa jāpielāgo klātesošo cilvēku skaitam un viņu aktivitātēm.

Optimālais risinājums var būt gaisa apmaiņas sistēma ar siltuma atgūšanu, ko var kombinēt ar dažādām sistēmām, kas garantē citus komforta parametrus cilvēkiem:

 • gaisa kondicionēšanas sistēma (kanāls sadalīts vai kanāla ventilatora spole)
 • sausināšanas sistēma telpās ar augstu mitruma līmeni vai gaisa kondicionēšanas sistēmu.

Siltumsūkņi ir iekārtas, kas var pārnest siltumenerģiju – t.i., siltumu – no vēsākas vides uz siltāku: tas ir pretējs tam, kas notiek dabā. Tas prasa siltumsūknim izmantot elektrību, lai iegūtu siltumu tieši no dabiska avota, kas ir videi draudzīgs un samazina rēķina izmaksas.

Mūsu interneta veikala katalogā var iegādāties dažādu modeļu un veidu siltumsūkņus: ģeotermālos, gaiss-ūdens, gaiss-gaiss, ūdens-ūdens. Visi ar lielu jaudu, bet ar dažādām īpašībām un uzstādīšanu. Neatkarīgi no tā, jebkurš siltumsūknis ar augstāku energoefektivitātes klasi garantēs maksimālu komfortu ziemā un karstākajā vasaras sezonā.

Mūsu veikals ikvienam klientam piedāvā labākās gaisa kondicionēšanas tehnoloģijas un aprīkojumu.

Satieciet vasaru, pat karstāko vasaru, ar pārliecību par komfortu. Uzlabojiet savu biroju vai māju ar pasaules vadošo ražotāju gaisa kondicionieri, lai tas atbilstu jūsu telpas izmēram.

Mūsu uzņēmums pārdod vismodernākās gaisa kondicionēšanas sistēmas tehnoloģiju un enerģijas taupīšanas iespēju ziņā. Nāciet ciemos, lai apskatītu visu mūsu rīcībā esošo aprīkojumu.

Mēs piedāvājam gaisa kondicionierus, mono-split un multi-split gaisa kondicionierus.

Mēs pārdodam gaisa kondicionētājus no ražotājiem, kuri pastāvīgi strādā, lai ražotu augstas efektivitātes un zema patēriņa iekārtas.

Konkrēti, mums ir mono-split un multi-split gaisa kondicionieri, kas tiek uzstādīti atkarībā no telpu izmēra un skaita.

Visiem mūsu produktiem ir garantija, un atkarībā no modeļa ir šādas iespējas:

 • automātiskā invertora tehnoloģija, no karsta uz aukstu
 • augstas intensitātes siltummainis
 • temperatūras uzturēšana 10°C
 • izsmalcināts dizains
 • temperatūras kontrole ar VRF tehnoloģiju
 • enerģijas taupīšana, pateicoties augstajai siltummaiņa efektivitātei
 • gaisa priekš sildīšana aukstajā sezonā un dzesēšana siltajā sezonā
 • uzlabota gaisa kvalitāte (samazināts mitrums, pelējums, nepatīkama smaka utt.)
 • nav nepieciešams atvērt logus
 • darbība bez trokšņa

Esot inovatīvāko risinājumu pētniecības un izstrādes avangardā, mēs cenšamies nodrošināt mūsu klientus ar īpaši efektīvu un kvalitatīvu aprīkojumu no Pasaules vadošajiem ražotājiem. Šajā sakarā mēs piedāvājam iespēju kombinēt dažādas sistēmas, kuras padara mūsu piedāvājumu pievilcīgu, ļaujot katru reizi izmantot vispusīgāko gaisa kondicionēšanas, ventilācijas, apkures stratēģiju, nodrošinot augstu komforta līmeni ar minimālu patēriņu.

Mēs rūpējamies par individuālām prasībām gaisa kondicionēšanas, ventilācijas un siltumsūkņu iekārtu iegādes laikā un līdz vissīkākajai detaļai, ieskaitot apskati uz vietas, konsultācijas par aktuālajiem piedāvājumiem, regulāru un ārkārtas apkopi un daudzus citus būtiskus punktus. Jūs izvēlaties mūs un saņemat pilnu atbalstu pirms aprīkojuma iegādes, tās laikā un pēc tās, izbaudot īpašas priekšrocības jūsu mājām vai birojam.

Mūsu uzņēmums ir sevi pierādījis kā kvalificēts, atsaucīgs un profesionāls partneris, pareizā izvēle, lai būtiski uzlabotu jūsu iekštelpu gaisa kondicionēšanu un ventilāciju.

Sniedzam saviem klientiem personalizētu servisu mūsdienīgu gaisa kondicionēšanas, ventilācijas un apkures iekārtu ieviešanai. Tie ļauj dzīvot un strādāt iekštelpās optimālos apstākļos pat aukstākajos vai karstākajos periodos. Visas mūsu interneta veikalā Rīgā piedāvātās iekārtas ir izstrādātas pēc modernākajām komforta koncepcijām, ar piespiedu recirkulācijas sistēmu, kas ļauj baudīt saražoto siltumu un mainīt gaisa plūsmu, neatverot logus.

Aprīkojuma iegāde mūsu veikalā ir pirmais solis ceļā uz kvalitatīvu apkuri, ventilāciju un gaisa kondicionēšanu, kas piemērota bērniem, veciem cilvēkiem un tiem, kuri ir jutīgi pret iekštelpu piesārņojumu. Uzticieties mūsu uzņēmumam un ļaujiet sev palīdzēt ventilācijas, gaisa kondicionēšanas un siltumsūkņu profesionāļiem.

JŪSU MĀJĀM

Ļaujiet mūsu speciālistiem palīdzēt atrast labākos risinājumus, pērkot ventilācijas, gaisa kondicionēšanas, gaisa attīrīšanas un apkures iekārtas jūsu mājoklim. Mēs pārdodam augstas kvalitātes aprīkojumu, lai palīdzētu jums justies ērti katru dienu un dzīvot komfortablā vidē, pateicoties inovatīviem risinājumiem. Mūsu eksperti palīdzēs jums ar energosistēmas ieviešanu jūsu mājā.

BIZNESAM

Uzticams un efektīvs aprīkojums jūsu uzņēmumam un īpašs tehniskais atbalsts visos posmos.

Mēs piedāvājam augstākās kvalitātes produktus no pārbaudītiem ražotājiem, lai jūs varētu būt pārliecināti par iekārtu efektivitāti, kas atbilst jūsu uzņēmuma prasībām.

Mēs piedāvājam plašu atbalstu pirms un pēc iegādes un garantiju visiem mūsu produktiem.

Paļaujieties uz mūsu pieredzējušajiem darbiniekiem, lai personalizētu jūsu pirkumu.

Saziņa ar mūsu klientiem ir ļoti vērtīga, tāpēc mēs vienmēr esam gatavi atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem par mūsu produktiem. Ja jums ir kādi jautājumi, sazinieties ar mums.

MĒS JUMS PALĪDZĒSIM SASTĀDĪT JŪSU KLIMATA IZBŪVES KONCEPU!